Previous Next

Több verseny a hétvégén

Ismét versenyekben gazdag hétvégét tudhatunk magunk mögött. Fiataljaink egy része az FTC futófolyosón versenyzett, volt aki Bonyhádra utazott, no meg a Budapesti Nemzetközi Felnőtt versenyen is volt indulónk.
Ludvig Benjamin 800m-en állt rajthoz és egy bíztató időt futott.1:57,95, ezzel az eredménnyel a 6. helyezést szerezte meg.Gyürkés Viki szintén 800m-t futott és az 5. helyezést érte el. Sajnos Wágner Gábor betegség miatt nem tudott rajthoz állni. Rubecz Anita magasugrásban javította meg egyéni csúcsát, Bonyhádon az Ifjúsági regionális versenyen szerezte meg az 1. helyet. Új egyéni csúcsa 155cm. Az FTC futófolyosóján serdülő versenyzőink álltak rajthoz és 3 ezüstérmet, egy bronzérmet szereztek a 3 próba Budapesti Döntőjén. Gratuláluk!