Sűrű hétvége

Programokban nem szűkölködhettünk a hétvégén. Akik az atlétika szerelmeseinek vallják magukat ebben a két napban bőven találhattak maguknak kedvenc sportágukkal kapcsolatos eseményeket. Akik jobban szeretik nézni mint művelni, azok a Fedettpályás VB-t követhették online-on, vagy televízión keresztül. Baji Balázs ifj. Tomhauser István tanítványa bíztató futással középdöntőig verekedte be magát 60m gátfutásban, ahol 7,76 mp-es eredményével a 6. helyet szerezte meg. Serdülőink a sátorban álltak rajthoz, ki többpróbában, ki rúdugrásban. Etédi Endre tanítványai rendre hozták el az érmeket a rúdugrás versenyszámában, sőt Manyik Péter (3,00 m) és Kiss Attila (4, 50 m ) egyéni csúccsal zárhatta a versenyt. Dobogó legfelső fokára Barcsay Ákos, Manyik Péter, Kiss Réka, Tóth Katica állhatott. Érmet szereztek még Szalai Szimonetta, Varjas Péter.
 A szép időnek örvendő Tavaszváró futóversenyen is jól szerepeltek atlétáink, melynek beszámolóját később közöljük.