Eredményesen szerepeltek újonc és serdülő atlétáink a fedett pályás országos bajnokságon

15 éremmel a legeredményesebb szakosztályok között az Ikarus
3 arany, 7 ezüst és 5 bronzérem a mérlege a hétvégi korosztályos országos bajnokságnak. Az új rendszerben lebonyolított versenyen külön kategóriaként versenyeztek az újoncok (2001-ben születettek) és összevonva került értékelésre a 14 és a 15 éves korosztály, amelynek tükrében a 2000-ben születettek eredményeit külön dicséret illeti.
Az aranyérmek sorát Somodi Bálint nyitotta meg súlylökésben elért eredményével (12,82m).
60 m gátfutásban Bak Bálint (8,34) és Tano Leonardo (8,53) magabiztos kettős győzelmet arattak.
Bálint 60 m-es síkfutásban is megmutatta gyorsaságát (7,40; 2. hely), míg Leo magasugrásban szerzett ezüstérmet (175 cm).
800m-es síkfutásban (2:07,14) és 1500 m-en (4:33,48) is jó időt ért el Horváth Csongor, mindkét számban a dobogó 3. fokára állhatott az idősebbekkel felvéve a küzdelmet.
Szintén a fiatalabb korosztály képviseletében nyert szép eredménnyel ezüstérmet Szatló Nóra (12,35) és bronzérmet Kovács László (14,73).  Rajtuk kívül még Fischer Márk (2. hely; 15,14) és Balogh Daniella (10,20) gondoskodtak arról, hogy súlylökésben mindig álljon Ikaruszos versenyző a dobogó valamelyik fokán.
Figyelemre méltó eredményt értek el kettős igazolással rajthoz álló Véber Cintia és Sarcia Borbála, akik az öttusa sportág mellett az Ikarus színeiben 2000m-es síkfutásban nyertek magabiztosan arany illetve ezüstérmet.
Egyenletes, szép futással nyert ezüstérmet a Medvegy Noémi, Csillag Regina, Ludányi Virág és Sípos Csenge összeállítású 4x200 m-es lányváltó.
 3000m-en Finta Sára (11.20,06) további értékes ezüstéremmel gazdagította a középtávfutók éremkollekcióját.
Rúdugrásban Túri Hanga (210 cm) nyert bronzérmet.