WA Continental Tour Bronz

Nyolc atlétánk kapott meghívást a WA Continental Tour Bronz budapesti állomására, amit a Lantos Mihály Sportközpontban rendeztek. Közülük hárman érmes pozícióban fejezték be a versenyt; Horváth Csaba magasugrásban, Kovács László súlylökésben lett második. Molnár Csaba 400m gátfutásban harmadik helyen futott be.

A többi résztvevőnket is dicséret illeti. Kiválóan teljesítettek az erős mezőnyben.

Edzők: Körös András, Ifj. Tomhauser István, Kovács Gyula, Budai Tamás, Páli Viktor.

A 100m-es gátfutásban győztes Kerekes Gréta edője is Ifj. Tomhauser István.

A „nagyok” versenyét megelőzően az U10-es gyermekkorcsoportos csapatunk aranyérmet nyert az Országos Kölyökatlétika Fesztiválon. A csapat tagjai: Demjén Hanna, Gelbe-Haussen Leonárd, Lakatos Dávid, Miskédi Marcell, Nagy Csaba, Nagy Fülöp, Rathy Christopher, Vánky Vendel, Horváth Borka, Tömör Tamás.

Edzők: Nagy Réka, Kleiner Nóra, Kovács Noel.

Az U12-es versenyt a Budapesti Honvéd csapata nyerte, akik épp a mi U12-es csapatunkat megelőzve jutottak a döntőbe.