- Budai Tamás
Szuper Liga és Serdülő Liga Döntő
A nyár utolsó és az ősz első napján a felnőttek és a serdülők ligadöntőjét rendezték a Lantos Mihály sportközpontban. Mindkét nap kánikulai meleggel kellett a versenyzőknek megküzdeniük, ami az állóképességi számoknál, valamint az ügyességi számoknál alaposan próbára tette a versenyzők tűrőképességét.
Jó volt látni, ahogy a hazai elittel gyakorlatilag együtt mozogtak a fiatalabb korosztály legjobbjai. Erre az elkövetkező hétvégén ismét lesz alkalom, amikor a felnőttek és a serdülők csapatbajnokságára kerül sor Székesfehérváron.
Visszatérve a liga döntőkre. A felnőttek mezőnyében hat dobogós helyet ünnepelhettünk.
Kéri Tamás őszi jó formáját bizonyította azzal, hogy ismét öt méter felé került rúdugrásban, amivel ezüstérmet szerzett. Az egyik meglepetést Fischer Márk szolgáltatta a férfiak súlylökő versenyében szerzett második helyével, legyőzve az aktuális bajnok Detrik Balázst, aki egyébként bronzérmes lett.
Horváth Csaba ismét „szállította” az érmet ...





